Blahodárné citróny

Jsou bohatým zdrojem vitamínu C, obsahují vysoký podíl vlákniny a snižují cholesterol. Takové jsou citróny, které nám pomáhají nejen k našemu zdraví, ale také k zdravému vzhledu.
zrzka s limonádou
Citróny nám prospívají z hlediska krásy a využít je můžete hned několika způsoby:
1.     Na vaše vlasy– z citrónu si můžete udělat dokonalou masku na vaše vlasy nebo zábal, který vašim vlasům dodá pevnost a do jisté míry i světlejší odstín. Vitamíny z citrónu vaše vlasy obohatí natolik, že budou vypadat a hlavně vonět krásně a zdravě.
2.     Bělost zubů snadno a rychle– přírodním bělidlem pro vaše zuby se může stát do určité míry i citrón. V kombinaci s jedlou sodou ho naneste na vaše zuby a nechejte pár minut působit. Ale tak jako u bělení zubů, i tady platí pravidlo všeho s mírou a jen jednou za čas.
3.     Pomoc při akné– citróny vaší pleti můžou pomoci s vašim problémem s akné. Naneste si na váš obličej pomocí vatového tampónu šťávu z citrónu a aplikujte tuto „přírodní micelární vodu“ jednou denně.
4.     Teplá voda jako start dne– svůj den dokonale nastartujete a vašemu tělu dodáte osvěžení a přísun energie díky teplé vodě s citrónem – hned ráno a nalačno. Pokud ji budete pít každý den, váš začátek dne bude energičtější a váš organismus se krásně pročistí.
5.     Pedikúra pro vaše chodidla– pokud namočíte nohy do teplé vody s citrónem a necháte je tam alespoň 15 minut, kyselina citrónová pohltí odumřelou kůži a vaše domácí pedikúra bude trvat opravdu chviličku. Vaše chodidla budou krásná a hebká, a to už stojí za vyzkoušení.
kolečka citronů
Citróny jsou do takové míry všestranné, že je můžete využít jak povrchově na vaše tělo, tak i vnitřně. Jejich konzumací podpoříte své zdraví a přirozenou krásu. A není nad to využívat ke krásnějším vzhledu zcela přírodní potraviny, které nemusíte nijak chemicky upravovat.
Takže pokud příště budete přemýšlet nad tím, jak zdokonalit svůj vzhled, zkuste sáhnout právě po těchto plodech, kterých výsledky jsou skutečně znamenité.