Důležitý módní doplněk každé ženy

Jste-li i vy představitelkou něžného pohlaví, pak můžete dozajista potvrdit, že kabelka představuje významnou část outfitu. Je nezbytné, aby barevně ladila a doplňovala vámi zvolené oblečení a obuv. Správná volba tohoto stylového a zároveň praktického doplňku dokáže oživit či zvýraznit váš celkový vzhled, a vy tak můžete zaujmout.
červená kabelčička.jpg

Na výběr je skutečně ze značného množství jednotlivých tvarů, střihů, materiálů a velikostí, přičemž zapotřebí je přihlídnout i k funkci, kterou má daná kabelka plnit. V šatníku každé ženy, která pečlivě dbá o svůj vzhled a nechce být přehlížena, by neměly chybět následující kousky:
bota a kabelka.jpg

1. Kabelka s popruhem – základní model, bez nějž se neobejdete. Vyznačuje se praktičností a je k dispozici v mnoha velikostech. Popruh zajistí pohodlné a bezproblémové nošení. Díky vysoké míře univerzálnosti ji můžete bez obav nosit jak do práce, tak na nákupy či na schůzku s partnerem.
2. Psaníčko – naprosto nezbytný a základní doplněk pro veškeré večerní akce, od plesů a oslav až po divadelní představení. Své využití však najde i přes den. Velkou výhodou jsou jeho malé rozměry, můžete jej tak uložit do větší kabely a následně být připravena na večer, což je velmi praktické a elegantní řešení. Psaníčko se obvykle nosívá v ruce či podpaží.
3. Crossbody kabelka – výhodu je nastavitelný popruh takovéhoto kousku, typickou vlastností je pak menší rozměr, jednoduchost a obdélníkový tvar. Do útrob pohodlně vměstnáte veškeré dámské nezbytnosti v podobě rtěnky, zrcátka, mobilního telefonu a peněženky. Jednotlivé modely mohou být prošívané či zdobené střapečky, které představují letošní módní trend. Jak vyplývá z označení, kabelka se nosí přes tělo křížem čili nikoliv přes jedno rameno.
4. Kabelka na předloktí – ideální pro kratší pochůzky po městě, výhodou je dostatek úložného prostoru, který nabízí.

Doplňte svůj šatník a rázem budete připravená na vše!