Jak být šťastnější?

Asi jste již pochopili, že Vám na světě nikdo žádný návod na instantní štěstí dát nemůže. Vy mu ale můžete jít spolehlivě naproti naprosto obyčejnými každodenními rozhodnutími a chováním. Jste připraveni být šťastnější?
splnění přání
1.      Buďte k sobě upřímní
Upřímnost je tím nejdůležitějším bodem celého článku, jelikož bez upřímnosti se u dalších bodů neobejdete. Upřímnost k lidem kolem nás je naše soukromé a nedotknutelné rozhodnutí, ale nebýt upřímný sám k sobě nám může velmi ubližovat. Zkuste se na chvíli zastavit a zamyslet se tentokráte opravdu upřímně, nad důležitými otázkami svého života. Můžete zjistit, že ve skutečnost tu svou původně vysněnou práci vlastně dělat nechcete a také můžete zjistit spoustu dalších věcí, které Vám můžou bránit ve štěstí.
2.      Žijte pro sebe
Nebojte se, nenabádáme Vás k tomu, abyste byli sobečtí a mysleli pouze na sebe. Nabádáme Vás k tomu, abyste mysleli i na sebe. Lidé z našich životů odcházejí a přicházejí a my nesmíme žít pro ostatní a vzdávat se vlastního života. Nakonec nám totiž vždy zbude to jediné, a to jsme my sami. Jsme to nejcennější, co máme a nesmíme se toho vzdávat. Nakonec totiž opravdu můžeme zjistit, že jsme žili pro druhé a náš vlastní život upadl v zapomnění.
pocit štěstí
3.      Zbavte se toxických lidí
Ano! Opravdu jsme napsali „zbavte“, protože nic lepšího udělat nemůžete. Sáhněte si do svědomí a zkuste si vzpomenou na někoho, ze styku, s nímž jste naprosto duševně vyčerpaní. Mohou to být lidé, kteří k Vám ztratili úctu a nechovají se k Vám hezky, mohou to být negativisti, kteří Vás obtěžují tím, že si stěžují. Takové styky jsou pro Vás toxické a vždy se vyplatí s takovými lidmi omezit kontakt. Uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe a možná se i daná osoba po nějaké době umoudří a najdete k sobě znovu cestu.
Přejeme Vám hodně štěstí v cestě za štěstím!