Jak na hypotéku

Vlastní bydlení je krásná věc, ovšem je potřeba na něj mít určité finance, které nejsou zrovna malé. To naštěstí vyřeší výhodná hypotéka, na kterou se podíváme.

Jak na hypotéku

Dávejte si pozor

Zejména mladí lidé si chtějí pořídit vlastní nemovitost, ale ještě neměli příležitost vydělat potřebné finance. Naštěstí nemusí čekat spousty let, než na dům či byt vydělají, protože peníze se dají výhodně půjčit. V tomto případě se zejména bavíme o hypotékách, a proto si ukážeme, jak sehnat tu nejvýhodnější, abyste ji zbytečně moc nepřeplatili. Prvním krokem je analýza těch nejlepších služeb, ze kterých si pár vyberte a poskytovatele navštivte osobně. Ovšem má to pár háčků, protože některé firmy se snaží nové zákazníky nalákat různými způsoby.

domeček s kalkulačkou§

Častým lákadlem je výrazně nízký úrok, ale celkové náklady můžou být o dost větší.

Často se stává, že po skončení fixace hypotéky úrok stoupne i o pár procent, což Vaše peněženka pozná opravdu výrazně. Základem je dobře si i několikrát přečíst smlouvu, kde můžou být skryté různé nástrahy poplatky. A proto se na veškeré nejasnosti okamžitě ptejte a nechte si je vysvětlit, protože po podpisu bude pozdě.

Nebankovní hypotéky

Spousta lidí jako první míří pro hypotéku do banky, což není vždy výhodné, protože banka má mnohem přísnější pravidla a další zásady. Nebankovní hypotéka je mnohem benevolentnější, a proto dají úvěr i klientovi, jenž třeba měl špatný registr či prohřešky z minulosti. A proto se rozhodně vyplatí to zde zkusit, protože firma s každým jedná vstřícně a máte zde mnohem vyšší šance. Nebankovní hypotéka může být poskytnuta až na 70% ceny z odhadu nemovitosti a splácení naplánováno až na úctyhodných 30 let. Tento fakt jen dokazuje, že hypotéku si můžou vzít i lidé, jenž nevydělávají zrovna moc peněz. Jak požádat o úvěr?

rodinný dům

Vše je naprosto jednoduché a bez zbytečných papírů a dlouhého zařizování. Na začátek stačí pouze vyplnit online formulář. Poté se už sami ozvou s nejlepší nabídkou, jenž posuzována každému klientovy individuálně, aby byl naprosto spokojen.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup