Jak na unavenou pleť

Je sice krásné mít v létě zlatavě opálenou pleť, ale má to jeden háček. Pokožka se slunečním zářením velice vysušuje. Pak může vypadat sice opáleně, ale také pěkně unaveně.
§  Nesázejte jen na denní a noční krém a dopřejte své pleti ozdravnou kůru v podobě séra.
§  Kosmetická séra působí na stejném principu jako pleťové krémy, ale oproti nim jsou mnohem výkonnější a pokožku obličeje uvedou do formy mnohem rychleji.
§  Většinou mají i lehkou a jemnou konzistenci, a tak se dobře vstřebávají do kůže.
Nejsou ale náhradou ani denního a ani nočního krému.Jsou jeho doplňkem v období, které je pro naši pleť náročné.
sérum na péči o pleť

Péče nejen pro starší

Některé mladší ženy jsou přesvědčené, že na podobnou péči mají spoustu času. Že jsou pleťová séra určena ženám ve zralejším věku. Není to docela pravda. Jemné vrásky se začínají objevovat už od pětadvacátého roku, kdy pokožka pomalu začíná ztrácet svou elasticitu. Kvalitní sérum dokáže tento proces zpomalit a tím oddálit. Po čtyřicátém roku věku už by rozhodně pleťové sérum v kosmetické výbavě žádné ženy nemělo chybět. Na našem trhu je těchto přípravků velké množství a každý se zaměřuje na jiný problém.
Hlavními ukazateli jsou
–         typ pleti
–         věk
–         aktuální problém.
pletené náramky
Například pro suchou pleť se doporučují séra s hydratačními účinky, vitamíny a omega kyselinami. Zralejší pokožka ocení liftingová a omlazující séra s koenzymem Q10 a antioxidanty. Při výběru séra je potřeba také přihlížet na to, jestli nejsme na nějakou složku alergičtí. V těchto přípravcích jsou totiž účinné látky ve vysoké koncentraci, a proto by mohlo dojít i k podráždění pleti. Je tedy vhodné nejprve přípravek vyzkoušet na malé ploše pokožky. Před nanesením séra je potřeba mít pleť dokonale vyčištěnou, aby byla přístupná všem aktivním látkám.  Sérum se doporučuje používat dlouhodobě, aby byl účinek viditelný.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup