Kdy se raději rozejít?

Pakliže jednou vejdeme do vážného vztahu, předpokládáme, že vydrží navěky. Jistě, jednou jsme se do té osoby zamilovali, je samozřejmé, že tomuto budeme věřit i ve chvíli, kdy se bude vtah rozpadat. Drží nás spolu vzpomínky, ale také domov nebo třeba děti, rodina a přátelé. Rozchody nejsou jednoduché, a čím jsou vztahy vážnější, tím větší rozbroje způsobí. Je dobré, když se snažíme o vztah bojovat, ale ne vždy je jeho záchrana ještě možná. Máme proto pro vás několik bodů, které byste nejspíš měli zvážit, než začnete hrdě bránit svůj vztah.
rozchod páru
–          Proč se lidé rozcházejí
Z mnoha důvodů. Může to být nevěra, můžou to být tajnosti, může to být partnerova nebo vaše minulost. Je mnoho důvodů pro rozchod, ale ne vždy je to nutné. Pokud spolu oba partneři chtějí zůstat, vždycky se najde řešení a vždycky se najde způsob, jak se s tím vyrovnat, protože do toho půjdete společně.

–          Přemýšlíte, jestli je vůbec ještě možné za vztah bojovat?
Pokud si nejste jistí, jestli za to váš partner a váš vztah ještě stojí, zkuste popřemýšlet nad body, které tady načrtneme.

1.       Jste tým
Je jedno, jakým problémem právě procházíte, pořád se skvěle doplňujete a pořád kopete za stejné mužstvo. V týmu mohou být neshody, ale jestli spolu stále dokážete pracovat, nejspíš to za to stojí. I když partner udělá chybu a partnerka je naštvaná, pokud eventuálně svol a začne situaci řešit s partnerem, je pořád ještě všechno v pořádku, pokud si je muž chyby vědom a dokáže uznat chybu, případně slíbit, že už to neudělá, načež se pokusí všechno společně s partnerkou napravit.
červené x
2.       Máte zodpovědnost a jednáte fér
Klasický případ nevěry: najděte chybu nejenom u záletného partnera, ale zkuste se zaměnit i na sebe. Měl k nevěře důvod? Pokud převezmou zodpovědnost, spor vyřeší a dojdou ke společnému závěru, vztah má stále ještě cenu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup