Lednice je skvost Moravy


Lednice je malá obec, která se nachází v Jihomoravském kraji a za rok jí navštíví tisíce turistů a to jak místních tak zahraničních. Mezi hlavní artikly, této obce patří především zámek a zámecká zahrada, která patří k nejhezčím v Jihomoravském kraji. Mimo to Lednice spadá do vinařské obce a to díky táhlým vinicím, které jsou v okolí snad na každém kroku. Mezi nejvyhlášenější víno patří bezkonkurenčně Pálava, kterou zaručeně ocení ženy a to díky její nasládlé a lahodné chuti.

Lednice

Ubytování v Lednici Vám nabídne hned několik pokojů a to jak pro rodiny, tak pro páry, či jednotlivce. Samozřejmostí je parkování přímo u hotelu a příjemný personál, který Vám ochotně poradí, kam v okolí se vydat a co stojí za vidění. Mimo to si můžete rezervovat, či zakoupit pobytové balíčky, které jsou dělané na míru a to podle ročního období, tak aby hostům vyhovovalo co nejvíce.

V okolí se nachází nespočet památek, od zřícenin hradů, až po zámek se zahradou. Je zde nespočet turistických a cyklistických tras, které můžete projet na kole, nebo obejít pěknou procházkou v přírodě. Pro milovníky koní se zde dají zařídit projížďky na koních, které ocení především děti, ale i někteří dospělí. Dále stojí za zmínku plavby na loďkách pro zamilované páry, či vinný sklípek, ve kterém můžete ochutnat některá zdejší vína. V restauraci si pak můžete oddechnout a dopřát si něco na zub v podobě místních specialit. Mimo to je zde i pizzerie, kterou určitě ocení děti, protože pizzu zkrátka milují.

Lednice (2)

Samozřejmostí je samozřejmě rezervace, kterou lze udělat online přes webové stránky, nebo telefonicky. Dostupnost hotelu jsi lze ověřit také online, takže není problém si rezervovat to datum, které právě chcete.

Pokud tedy váháte, kam se letos vydat, zkuste tento nádherný skvost na Moravě, zaručeně nebudete litovat a budete se sem rádi vracet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup