Máte investiční zlato?


Podařilo se vám někdy nějak přijít k investičnímu zlatu, ke zlatým slitkům od některé z renomovaných rafinerií, jako jsou Argor Heraeus, Agosi, Credit Suisse, Degussa, Johnson & Matthey, Heimerle + Meule, Heraeus Hanau, Metalor, Münze Österreich, PAMP, Perth Mint, Rand Rafinery, Royal Canadian Mint, Sempsa, Umicore, Valcambi nebo UBS? Pokud ano, a pokud jste o ně doposud nějakým způsobem nepřišli, můžete si gratulovat. Protože je to právě takové zlato, co se dnes vyšplhalo k hodně vysokým cenám.
Kdo má dnes takové investiční zlato, má větší jmění než dříve. A jak s tímto naložit?
Takový člověk si může své slitky pochopitelně ponechat a třeba se jimi kochat. Proč by ne? Ovšem to není zrovna rozumná volba. Protože se ceny na trhu jak známo kolébají a je tak jenom otázkou času, než začnou zase klesat. I u zlata.

měna bitcoin

Zatímco je dnes takové zlato žádané a lze za něj tudíž dostat peněz dost a dost, určitě přijde doba, kdy zase zájem opadne. A zatímco dnes ceny nadále zvyšuje oslabená česká měna, kdo ví, jak dlouho potrvá, než tato zase zpevní a majitelé drahých kovů, zlato nevyjímaje, na to doplatí.

placičky zlaté
A proto je nejrozumnější chopit se příležitosti a své zlato v dnešní době, jež tomu přeje, prodat.
Výkup zlata nabízený dnes v Obecním domě v Praze firmou Zlaté mince Numismatika je více než lukrativní možností, jak si přijít lehce k velkým penězům. Tady dnes platí tolik, kolik by bylo i ještě před nedávnem nemyslitelné. A přijímají se zde všechny výše zmiňované slitky, bez ohledu na to, od koho byly tyto pořízeny. I slitky koupené u konkurence nebo někde v bance tu přijmou a dobře zaplatí. Stejně jako tu případně dobře zaplatí i za drahé kovy další, jmenovitě za stříbro, platinu a palladium.
Kdo chce svůj drahý kov prodat, neměl by zkrátka otálet. Protože dnes je cenová nabídka velice příznivá. A kdo ví, jak dlouho vydrží a zda a kdy se bude opakovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup