Maxi šaty

Maxi šaty jsou, jak již samotný název naznačuje, šaty větších rozměrů. Myšleno v tom smyslu, že na jejich ušití je potřeba více látky, protože jsou delší a obvod sukně v dolních částech může dosahovat více než 250 cm.
Letos jsou maxi šaty skutečně v kurzu, nezáleží dokonce ani na barvě či vzorech. Jediné, na čem záleží je to, aby slušely. A to při správně zvoleném střihu také není žádná věda.
dívka na kamenech
Pryč jsou doby, kdy byly maxi šaty chápány jako móda pro štíhlé a vysoké. Design a střihy se postaraly o to, že si je mohou dovolit také ženy s kulatější postavou. Dobře promyšlený střih totiž zvýrazní přednosti a skryje nedostatky. A skryje je tak decentně a rafinovaně, že postavu ucelí a opticky protáhnou. Dokonce i pro ženy s menší postavou si je mohou pořídit. Musí ale mít výše posazený pas, aby opticky postavu prodloužily.
V šatech z vhodně zvoleného materiálu, který je prodyšný navíc není ani v těch největších vedrech nepříjemně. Pokud je látka vzdušná, může dokonce při chůzi ochlazovat jako vějíř.
A jak maxi šaty kombinovat? Nejzajímavější způsoby vznikají vrstvením. Módního vzhledu v chladnějším počasí lze dosáhnout třeba tak, že se přes šaty přehodí kožená bunda. Stejného efektu je možné dosáhnout i s košilí. Pro trochu ležérnější a pohodářský vzhled je dobrý nápad kombinace s koženou bundou a teniskami. Nadčasového designu dosahují šaty s rozparkem a kalhotami pod nimi. Pro chladnější dny lze šaty doplnit také zkrácenou verzí trička – crop topem s dlouhým rukávem.
žena u moře
Ten nejvíce vynikne na ženách se štíhlou postavou s upnutým střihem. Možných kombinací je mnoho, stačí sledovat trendy a nikdo nemůže šlápnout vedle.
Kdo stále váhá, zda si tento kousek koupit, může být přesvědčen další skvělou vlastností šatů. A to je jejich univerzálnost. Hodí se na příležitosti neformální i zcela oficiální. Stačí pouze vyměnit doplňky. Místo lodiček tenisky, místo psaníčka džínovou bundu a z formálního vzhledu je rázem vzhled neformální.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup