Menstruační kalhotky s vysokým pasem jsou sexy

Menstruace odrazuje každý měsíc každou ženu, protože měsíční krvácení nám ženám dává prostě zabrat. Buď musíme nosit vložky anebo tampony. Nevím, co je lepší si vybrat, protože obojí stojí za houby. Tampon, pokud se špatně dá do pochvy, tak často sklouzává a je to pro ženu taková nejistota. Prostě některé ženy tampony vůbec nechtějí a nechtějí o nich ani slyšet. Vložky jsou takové, že se může stát, že nám prostě protečou. Ani ty velké vložky a časté převlíkání nám nepomůže k tomu, abychom neprotekly. Hlavně když v noci spíme. Vzbudíme se a zjistíme, že stejně jsme zase od krve. Proto vložka a tampon mají svá pro a proti.

Kalhotky

Teď už ale na vložky a tampony můžeme zahodit, protože v nabídce jsou pro ženy vyvinuty menstruační kalhotky, která z Vás chce a má ráda vysoký pas u kalhotek, tak tyhle skvělé kalhotky ho mají. Menstruační kalhotky s vysokým pasem Myfemini.cz jsou v černé sexy barvě a rozhodně se rovnou rozlučte s vložkou a s tamponem, protože tyhle věci už potřebovat nebudete. Menstruační kalhotky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a jsou velmi elegantní, prodyšné a vydrží během spánku celých osm hodin. Prostě jsou naprosto dokonalé pro každou ženu.

Žena

Vnější membrána u kalhotek je z absorpčního materiálu a zabraňuje vlhkosti a umožňuje pouze průchod vzduchu. Tyhle kalhotky Vám zaručí naprosté pohodlí, nebudete se stresovat, můžete si zasportovat. A nebudete tak nespokojená, jako když jste nosila ty otravné vložky s tampóny. Cena menstruačních kalhotek je vyšší, ale rozhodně se to finančně vleze do nižší částky než utrácení peněz za vložky anebo tampony. Noste menstruační kalhotky a buďte sama sebou. Kdo ještě tyhle skvělé menstruační kalhotky nevyzkoušel, tak rozhodně je vyzkoušejte. Můžete je doporučit i své kamarádce, která je taky naštvaná a otrávená z nošení vložek a tamponu jako vy. Nebudete toho vůbec litovat, protože jsou pohodlné, sexy a vypadají jako klasické kalhotky.