Nakupujte kvalitní české výrobky!

Chystáte se do Prahy nebo v Praze bydlíte, ale sháníte nějaké pěkně suvenýry nebo jen originální dárky pro rodinu či kamarády? Tady je pár tipů, kam při nákupech určitě zabloudit. Najdete jen kvalitní české výrobky a svou koupí podpoříte zlaté české ručičky.
Dřevěné hračky
Pokud máte zájem právě o suvenýry, u metra Můstek můžete najít infocentrum, kde mimo informací naleznete i několik originálních suvenýrů typu malých replik tramvají či metra anebo nápaditá trička. V ulici Mostecká a Národní najdete další skvělý obchod s názvem Pragtique, kde si můžete opět koupit mnoho krásných suvenýrů a dárku. Tento krámek má i svůj e-shop, takže můžete nakoupit i on-line! Ulice Karmelitská v sobě skrývá dílnu s názvem Smaltérie, kde si můžete sami vytvořit plecháček, plechovou cedulku, talíř a spoustu dalšího. To může být opravdu skvělý tip na dárek! Mají zde k dispozici velký výběr barev, štětců a je jen na vás, co namalujete. From Prague with love, tak se jmenuje další krásný obchod se suvenýry, nabízí ale i knížky – kuchařky nebo různé průvodce skrytými místy Prahy, která by vám neměla uniknout. Obchůdek najdete v ulici Loretánská. Pro české, nejen dřevěné hračky pro děti určitě navštivte obchod s názvem Hugo chodí bos, který se nachází v ulici Řeznická a také v ulici Milady Horákové. Nabízí i retro hračky, myslím, že odsud určitě neodejdete s prázdnou. Kdyby se vám nechtělo až do obchodu, můžete hračky zakoupit i on-line, mají svůj e-shop. Zahrada na niti, je posledním naším tipem, který byste neměli přeskočit. Je to originální květinářství, které ale celé tak trochu levituje ve vzduchu. Má na výběr z mnoha rostlin a troufnu si říct, že jste takové ještě nikdy neviděli. Určitě se koukněte na jejich e-shop, ale lepší zážitek určitě bude přijít osobně.
Plecháčky s obrázky
Praha je plná různých schovaných obchůdků a nových nadějí s originálními, kvalitními a českými výrobky. Doufáme, že alespoň nějaký z našich tipů navštívíte a podpoříte tím české výrobce, těch cizích nekvalitních prodejců suvenýrů okolo Václavského nebo Staroměstského náměstí tu totiž máme už dost. Tak pojďme naší koupí udělat radost jak sobě, tak i druhým.