Potřebujete rychlou půjčku, bez průtahů?

A zároveň potřebujete rozšířit prostory firmy, abyste mohli zvýšit kapacitu výroby a rozšířit sklady. Ale máte problém, máte záznam v registru dlužníků. Požádali jste banku o poskytnutí hypotéky a nebyla vám schválená. Potřebujete peníze co nejrychleji, lukrativní zakázky se na vaši firmu jen hrnou. Co dělat? Požádejte o nebankovní americkou hypotéku,tu můžete dostat rychle a překážkou tady nemusí být ani záznam v registru. Nejsou zde žádné platby předem. Jen splníte jednu povinnost, která je stejná jak u bankovní tak i u nebankovní společnosti.
Půjčka na vlastní bydlení
Je to dané našimi zákony, jedná se o povinnost u nebankovní americké hypotéky ručit nemovitostí. To znamená bytem, pozemkem, nebo i chatou. V případě, že takovou nemovitost nevlastníte, může za vás ručit třetí osoba. Buď někdo z příbuzných, nebo i z přátel. Také u nebankovní společnosti máte možnost vypůjčenou finanční částku předčasně splatit, a to bez pokuty. To když se například bude vaší firmě dařit a jste schopni vše najednou vyplatit. Ručení nemovitostí je samozřejmě po splacení dlužné částky ukončeno. Také odhad nemovitosti dané do zástavy nemusíte platit. Ještě jedno má nebankovní i bankovní společnost stejné, kromě ručení nemovitostí je na dodržování všech zákonných pravidel ustanoven dohled České národní banky.
Peníze po investici rostou
Nebankovní americkou hypotéku můžete také využít v případě dědictví, kdy musíte vyplatit společné dědice kvůli vypořádání dědictví. Nebo potřebujete nové auto, abyste se dostali do zaměstnání, které už většinou v místě bydliště nebývá. V případě budování vlastního domu, můžete dát do zástavy svůj byt, postavit díky hypotéce dům, půjčku splatit a byt poté pronajímat. Je to lepší než spořit a čekat, až se dá za naspořené finance koupit pozemek a poté stavět. Nejen, že to trvá, a čas běží, ale také je zde faktor inflace. Ta znehodnocuje naši měnu a to co si koupíte nyní, už za stejnou částku za pár let nekoupíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup