Poznejte Francii z blízka – Nice je úchvatné místo, které si zamilujete


Francie je úchvatnou zemí, kterou se rozhodně vyplatí alespoň jednou v životě navštívit. Nevíte, kam se přesně vydat? Poradíme vám jedno nádherné místo.

Poznejte Francii z blízka – Nice je úchvatné místo, které si zamilujete

Francie je zemí vůní, vína a dobrého jídla. Kdo se jednou do Francie podívá, chce tu nádheru vidět znovu. Francouzská kultura, historie, památky i příroda – to všechno vás uchvátí hned na první pohled. Přemýšlíte, že si uděláte výlet nebo rovnou plánujete dovolenou? Francii určitě nesmíte vynechat, a když už tam budete, poznejte zblízka i Nice. Dnes je cestování otevřenější, než kdy dřív. Letenky se dají pořídit za pár korun a za chvíli můžete být na místě. Co v Nice uvidíte a na jaké počasí se musíte připravit?

pexels-photo-3016350

Letadlem za chviličku i za hubičku

Letenky Nice Praha Levneletenky můžete mít opravdu za hubičku. Nikdy totiž cestování nebylo dostupnější, jako je nyní. A toho by byla škoda nevyužít. Na světě je mnoho krásných míst, které musíte vidět. A jedním z nich je i francouzské Nice. Toto francouzské město leží na jihu a to v dobře známém regionu Provence. Nice je turistickým rájem, který ročně navštíví miliony turistů z celého světa. A to má jedno velké opodstatnění, jde totiž o jedno z hlavních center kouzelného francouzského azurového pobřeží. Nice se stalo vyhlášeným letoviskem již v devatenáctém století, dříve sem jezdily spíše vyšší společenské vrstvy, dnes jsou krásy města a jeho okolí dostupné každému.

lavender-flowers-blue-flowers-purple-139396

Počasí vás nezaskočí

V Nice je poměrně vlhký vzduch po celý rok, průměrné teploty se mohou docela rychle měnit ale to neznamená, že by vás tu zaskočilo nepříjemné počasí, právě naopak. Po většinu roku je tu příjemně, zima sem zavítá jen na několik týdnů v roce. To dělá z tohoto místa turistický cíl navštěvovaný během celého roku a ne pouze v letní sezóně. Jaro i podzim ve Francii si užijete stejně naplno jako v létě. Déšť či sníh se na tomto místě ukážou spíše jen výjimečně.

Dříve se po městě dopravovalo výhradně jen městskou autobusovou dopravou. Dnes zde jezdí i tramvaje. Díky tomu je snadné prohlídnout si celé město v jeho kráse, vynechat tak nemusíte žádný kout. Proslulá je i zdejší anglická promenáda na pobřeží, ve městě najdete i spousty památek a na své si tak přijde skutečně každý.

Poznejte Francii zblízka!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup