Prezentujte se kvalitně na webu

Chcete podpořit své profesní jméno? Tak to zkuste prostřednictvím svých osobních profesních webových stránek. Toto se samozřejmě týká především lidí, kteří mají kreativní profesi. Respektive celé by se to dalo shrnout také slovy, pokud nemáte své osobní webové stránky, které slouží výhradně k prezentaci Vaší práce, nečekejte, že se Vám pohrnou zakázky, nebo Vás někdo osloví s nabídkou lukrativní a prestižní práce.
uživatelé sítě 

Profese, které prostě web mít musí

Zkusme být pro představu trochu konkrétní. Kterých profesí se to především týká?

  • Grafici, web designeři– jak by mohl čekat grafik či webdesigner nového klienta, když sám si nevytvoří vlastní webové stránky s ukázkou vlastních prací. Samozřejmě není důvod umisťovat na webové stránky ty nejlepší projekty a dávat tak tipy konkurenci. Nicméně na stránkách by měl být text, že vážným zájemcům pošlete detailnější elektronický katalog.
  • Cukráři, pekaři, kuchaři– svět gastronomie není jen o chuti, je to také o vůni, která jde s chutí ruku v ruce a také o krásném skvostném podívání. Pokud hledáte místo v prestižním gastronomickém zařízení, potenciální zaměstnanci by měli vidět taková díla, která dokáží evokovat i chybějící chuť a vůni.
  • Stolaři, tesaři– je stále honě lidí, kteří do svých domácností či firem objednávají nábytek na míru. Samozřejmě mnoho času tráví prohlížením webových stránek takových řemeslníků. Proto myslete na to, abyste měli co ukázat.

struktura na stromě

  • Zedníci, pokrývači, malíři a další řemeslníci– i řemeslníci, kteří se zabývají exteriérem a hrubým interiérem by měli ukázat, co dokáží, aby si získali již předem důvěru potenciálních zákazníků.
  • Ruční práce– ženy jsou tvořivé a dokáží tvořit krásné věci. Obvykle se nejedná o zaměstnání, ale o koníček, jehož prostřednictvím je možné si přivydělat hezké peníze. Ukažte tedy co umíte, protože o rukodělné zboží je stále velký zájem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup