Přírodní řasenka

Každá z nás touží po tom být krásná. V zásadě je krása v každé z nás, jen ji občas potřebujeme jít trochu naproti. K tomu nám dopomáhají různé kosmetické přípravky, díky kterým nejen že jsme atraktivnější, ale především se tak cítíme. Co ale udělat pro to, abychom mohli používat kosmetické výrobky a zároveň byly šetrné jak k přírodě, tak ke svému zdraví? Základem je používat kosmetiku, která je nezávadná a přírodní.

řasy oči

Přírodní řasenka All in one od PHB Ethical Beauty je řasenkou, která nezatěžuje životní prostředí a je citlivá k vašim řasám. Její složení je zcela bez petrochemie a díky vyváženému pH je vhodná i pro velmi citlivé oči. Jedná se o veganskou řasenku a co je asi nejpodstatnější, tak se jedná o výrobek, který nebyl testován na zvířatech.

Přes to všechno se jedná o velmi kvalitní řasenku, díky které budou vaše řasy vypadat, jako byste navštívily vyhlášený kosmetický salon. Tato zcela přírodní řasenka vaše řasy prodlouží, zahustí a dodá jim tolik potřebný objem. Zároveň řasy vyživuje a posiluje. Není divu, že je držitelkou ocenění Natural Beauty Award.

Řasenka je produkt, který spadá do kategorie ruční výroby. Je vyrobena ve Velké Británii v souladu s respektováním naší planety jako takové. Při výrobě je kladen důraz na ochranu přírody a jsou využívány přírodní ingredience.

oči řasy

Samotný obal řasenky je stoprocentně recyklovatelný, tudíž ohleduplný k přírodním podmínkám, ve kterých budou žít ještě další generace.

Tato přírodní řasenka, která je zároveň veganská a jejíž výrobci si tolik zakládají na dodržování jasně stanovených pravidel, díky kterým jsou šetrní k přírodě jako takové, vykouzlí smyslné a bohaté řasy. Řasy jsou důležité z toho důvodu, že lemují to, co je na ženě nejkrásnější, a to její oči. Oči jsou bránou do lidské duše a zaslouží si tak tu nejlepší péči.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup