Pro pocit bezpečí a jistoty ve svém domově

To, co je vám nejdražší, je váš domov. Abyste mohli být v klidu, že bude chráněn a vy budete moci mít pocit jistoty, je vhodné udělat několik opatření. Vyplatí se je kombinovat, protože více zábran zloděje odradí. A nezapomeňte, že zloději mohou slídit nejen v době, kdy jste mimo domov, ale i tehdy, kdy doma spokojeně odpočíváte!
bezpečnostní zámek dveří 
MECHANICKÉ PŘEKÁŽKY
Bezpečnostní dveře
Tvoří nejdůležitější prvek ochrany v každém domě či bytě. Nezamykají se pouze v jednom bodě, ale jsou zajištěny na několika místech a patří k nim i kvalitní bezpečnostní a odolná uzamykací vložka. Označují se jako certifikované bezpečnostní dveře minimálně ve III. bezpečnostní třídě.
starý alarm
Pevné mříže a bezpečnostní fólie
Nejen dveřmi, ale především okny se k vám dostane většina zlodějů. Různé ozdobné typy mříží ochrání všechny prosklené plochy proti rozbití a proražení,fólie navíc nejsou na okně vidět a ani neubírají světlo. Naopak chrání proti prudkému slunci.
Předokenní hliníkové rolety a žaluzie
Už na první pohled odrazují všechny zloděje, protože je jen těžko dokáží překonat. Proto se opravdu vyplatí a navíc jsou i výbornou protisluneční ochranou i v zimě před únikem tepla.
mříže v oknech 
ELEKTRONICKÝ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM
Patří sem detektory, kamerové systémy, alarmy a různé chytré doplňky jako jsoučtečka otisků prstů a kamerové dveřní kukátko. EZS je opravdu nejmodernější ochranou domova, která doplňuje mechanické zabezpečení.

Služba střežení
K moderním alarmům můžete využít službu střežení Bezpečnostním centrem, které při neoprávněném vniknutí do vašeho domova okamžitě informuje policii. Rovněž upozorní na požár a únik plynu. K zařízení patří mobilní aplikace, s jejíž pomocí odkudkoliv zkontrolujete nejen, zda se u vás neprochází zloděj, ale i spotřebu energie, teplotu a dokonce umožní i na dálku stáhnout žaluzie, zalít zahradu nebo zapnout různé spotřebiče.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup