Tulipány z holandska přímo k vám

Kdy vysadit tulipány, aby byly na jaře silné a krásně rozkvetlé? Jejich období začíná už na podzim. Na co si dát pozor a čemu věnovat pozornost? To vám rádi řekneme. Povíme si něco málo jak správně vysadit tulipány a kde sehnat ty nejvzácnější odrůdy.

tulips-5044871_1280

Období tulipánu začíná koncem září a říjnem. Kdy je nejvhodnější doba na zasazení cibulovin do vhodné půdy. Tulipány se sázejí do neutrální až jemně kyselé půdy. Nejvhodnější je okolo šesti až sedmi pH. Půda je již připravena na zazimování. Je řádně zrytá a provzdušněná. Nemusíme se bát, že by cibulky měli málo kyslíku. Nejvhodnější zemina je hlinitopísčitá. Tulipány sázíme osm až patnáct centimetrů hluboko, aby přes zimu nezmrzly. Každý druh to má trochu jiné a je potřeba si přečíst sadbu přímo na zakoupeném druhu. Tulipány si můžete koupit v zahradnictvích, různých výstavách nebo přes internetové stránky. Někteří jezdí pravidelně na výstavy květin jen, aby sehnali to co právě chtějí. Mi vám nabízíme tulipány z Holandska. Jsme distributoři, kteří zajišťují jejich nákup a dovoz. Pak je nabízíme pro naše zákazníky.

bulbs-4122077_1280

Jejich výběr je rozmanitý a největší prodej je právě na podzim, kdy se mají vysazovat. Můžete u nás najít velmi zajímavé druhy. Některé vám rádi představíme.

Prvním je Tulipán Pistache. Vyniká krásným zbarvením. Ve středu má burgundskou červeň a okraje jsou krémové. Nejenže skvěle vypadá. Tento druh tulipánu i krásně voní. Můžete cítit jemnou vůni mandlí nebo pistáciové ořechy. V popředí vaší zahrady krásně vyniknou.

Druhým zvoleným je Tulipán Volta. Je zajímavý svou schopností vytvářet více květů. Jedna cibule vám dá jeden velký a alespoň dva a více menších květů. Při vysázení vám vytvoří krásný ohnivý koberec. Jejich barvy jsou výrazně červené a žluté, které se vzájemně prolínají. Jejich vzor je podobný ohni.

Nenechte si ujít tuto možnost obohatit své záhony krásnými tulipány.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup