V létě osvěží, v zimě zahřeje

V našich supermarketech najdete spoustu různých druhů sirupů s mnoha různými příchutěmi, ale většinou jsou hodně doslazované, při jejich výrobě jsou využívány různá dochucovadla a další umělé přísady a s pravým ovocem nemají absolutně nic společného. Pokud dáváte přednost opravdové kvalitě a produktům z naší země, tak Vás jistě velmi potěší naše velká nabídka kvalitních sirupů z kvalitních českých surovin připravovaných s láskou a péčí.

limonády ze zázvoru

U všech našich sirupů používáme stejný lety osvědčený postup, tak jako třeba i u sirupu, který pak doma použijete http://www.rozhlas.cz/_zprava/nez-poprve-pouzijete-kosmeticky-peeling-poradte-se-s-kosmetickou–1480924na přípravu domácí zázvorové limonády. Nejprve nasbíráme to nejlepší ovoce a bylinky, které vyrostou v naší zemi, ty pak dlouze povaříme, aby vznikl krásný jasný sirup, který sléváme do originálních sklenic, ze kterých už si Vy jen nalijete do sklenice a přidáte vodu a máte skvělý osvěžující nápoj.

Naše domácí zázvorová limonáda Vás skvěle osvěží jako studený nápoj v horkých letních dnech, ale také ji můžete podávat jako horký nápoj v zimním chladném počasí, kdy Vás naopak krásně zahřeje. Jistě všichni znáte léčivé účinky zázvoru, a proto možná v chladném podzimním a zimním období přijde tento sirup ještě více vhod díky svým účinkům na celý Váš organismus.

Kromě domácí zázvorové limonády najdete v naší nabídce spoustu lety prověřených typicky českých příchutí, ale také spoustu netradičních příchutí a možná i takových, které jste doposud neochutnali. Většina sirupů se běžně používá na výrobu osvěžující chlazené šťávy, ale některé z našich příchutí můžete využít také jako horkých nápoj, tak jak již bylo zmíněno u domácí zázvorové limonády. Takovým sirupem je třeba i pomeranč s hřebíčkem nebo hruška se skořicí či léčivý a velmi zdravý rakytník.

limonáda zázvor

Proto už na nic nečekejte a vyzkoušejte některý z našich kvalitních a velmi chutných sirupů a dopřejte si i Vy tu skvělou chuť.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup