Vůně svíček a oleje, to je to pravé pro náš domov


Pocit spokojenosti, domácí pohody a krásná dekorace do bytu.  Dekorativní aroma lampy a svíčky, které i krásně voní. Vůni svíček a olejů do aromatických lamp můžeme zvolit podle toho, jakou máme nejraději, která je nám nejvíce příjemná.
·         Máta – vůně máty provoní náš domov mentolem, máme pocit svěžesti a čistoty.
·         Levandule – příjemná květinová vůně, která působí uvolnění.
·         Mandarinka – mandarinková vůně udělá náš domov útulnějším.
·         Skořice – silná vůně, kombinace s jablkem připomíná vůni Vánoc.
Vonných variant olejů a svíček je mnoho, pro náš domov si můžeme vybrat vůni, která nám bude příjemná.
 éterické oleje
Vůně není vše, umístění dekorace
 
Umístění svíček a aroma lamp je důležité, každá místnost pro nás něco znamená. Lampy a svíčky se prodávají v různých barevných variantách, ladit Vám budou do interiéru Vašeho domu či bytu. Svíčky se prodávají v ozdobných obalech a skleničkách. Můžeme si pořídit i nádoby na vonné svíčky nebo různé lucerničky, které doplní náš interiér. Aroma lampy se prodávají v různých barvách, velikostech, mají různé motivy. Vonný olejíček nalijeme do horního kalíšku, pod ním zapálíme svíčku a užíváme si světelných efektů a příjemnou vůni.
 svíčka za knihou
Umístění dekorace záleží jen na nás, umístění ve Vaší chodbě? Když svíčku nebo aroma lampu zapálíte těsně před tím, než přijde návštěva, přivítáte své blízké příjemnou vůní. Obývací pokoj vypadá útulně, hvězdičky vyřezané v aromalampě se odráží na Vaši zeď. Tak krásně může ladit s interiérem kuchyně i ložnice. Jen opatrně na umístění, svíčky a vonné oleje by se měly používat v prostorách, kde můžeme otevřít okno.
 
Není špatné obdarovat své přátele, svíčky a aroma lampy jsou módním hitem do každého domu a bytu. Udělejme našim známým radost.
 zapálené svíčky
Stačí už jen vybrat ty správné velikosti, barvy a dizajn. Koupíme vůni, která je nám příjemná a uděláme náš domov hezčím, útulnějším a bude krásně vonět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup