Výhody vestavěných skříní

Znáte to, chcete renovovat byt nebo dům či si vybavuje nově koupenou či postavenou stavbu, a samozřejmě se snažíte, aby se vám zachovalo co nejvíce prostoru. Je třeba proto využít každý výklenek jako možnost úložného prostoru. Řešením jsou samozřejmě spíše kousky nábytku zhotovené na míru. Jaké jsou výhody vestavěných skříní?

Především se jedná o efektivně využité prostory. Pokud vám je totiž něco zhotoveno na míru, nebude to zbytečně nikde vyčnívat ani nechávat desítky centimetrů zbytečně nevyužitého prostoru. Pro ještě větší efektivitu bývají vybaveni posuvnými či otevíracími dveřmi a spoustu úložných ploch zajistí policový systém.

bookcase-3532957_1280

Vestavěné skříně jsou ideálním řešením pro všechny stísněné (ale nejenom tyto) prostory, protože s nimi získáte až o polovinu více úložného prostoru. Vyřešit lze úplně všechny skuliny, kouty, stropy a výklenky.

Pokud si navíc necháváte něco zhotovovat na míru, můžete si vybrat či dokonce sami navrhnout, jak bude výsledný produkt vypadat. Samozřejmě, že někdy je nutné své představy trochu přizpůsobit praktičnosti, ale přesto se pak jedná o osobitý a harmonický kus nábytku.

home-2006023_1280

Využití systému posuvných dveří z těchto skříní lze využít také v případě, že chcete z jedné místnosti udělat dvě. Pokud si například chcete v ložnici vytvořit samostatnou šatnu, toto řešení jistě oceníte. Jednoduše je předělíte posuvnými dveřmi, přičemž tyto předěly lze namontovat bez jakéhokoli většího zásahu do místnosti, což navíc zaručí úsporu prostor.

Další výhodou je to, že lze vyrobit úložný prostor pro určitou věc. Do skříní se totiž nemusí ukládat pouze prádlo, oblečení a boty, ale také zde lze umístit vysavač, sušák na prádlo, kola, kufry, šicí stroj a další věci. Stačí říct, čemu má produkt sloužit, a skuteční odborníci vám zvládnou na míru vyrobit praktický úložný box.

Ve výčtu výhod nalézáme pouze jedinou nevýhodu oproti klasickým skříním. A to sice tu, že kvůli pevnému spojení se stropem a podlahou, je nepřesuneme či nepřeskládáme. Přesto jsou v interiérech stále oblíbenější a není divu – maximálně využívají prostor.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup