Xiaomi Redmi 6


Vzhled a displej
Bohužel není ani na kousíčku kovový, což je trochu škoda. I přesto, že je plast pevný a nikde se neohýbá, tak bych doporučil zakoupit speciálně Xiaomi Redmi 6 obal. Není to jen kvůli tomu, že si přímo mobil nezašpiníte a uchováte ho v suchu i při polití, ale hlavně ho ochrání i proto větším pádům. Přeci jen se může stát, že Vám někde omylem spadne. To by byla velice nepříjemná záležitost, protože oprava by se dost prodražila. Displej v poměru s přední stranou dosahuje dobrých výsledků. I zaoblení a celkový tvar rámu je příjemný. Není na něm žádné přehnané zaoblení jako u jiných mobilů.
mobilní telefon
Také nesmíme zapomenout na decentní diodu, jenž klasicky upozorní na přijaté upozornění. Zezadu najdeme čtečku otisků prstů, což je v dnešní době už standart, ale ovšem i duální fotoaparát. Na boční straně jsou klasické tlačítka na uzamknutí a ovládání hlasitosti. Na těch nenajdeme nic zvláštního či výjimečného. Uživatelé oceňují i pohodlné držení, protože nijak nesklouzává. A nyní již k displeji. Najdeme zde velice slušnou kvalitu obrazu. To s dobrou barevností dokáže zázraky.
kryt na mobil
Používání
Případně se dá barevnost upravit podle vlastní představy. Určitě potěší rychlost celého systému. Nic se v žádném případě neseká a pracuje úplně plynule. Zvládne slušně i náročné hry, které některé telefony v této cenové kategorii mají problém utáhnout. Dále si můžeme hodně pohrát v nastavení, protože lze použít hodně chytrých funkcí. Například kromě zámku obrazovky se dá uzamknout i aplikace. Samozřejmě u her je to zbytečné, ale pro ochran třeba účtu je to super věc. Heslo posune bezpečnost zase o úroveň výše. Při intenzivním užívání není žádný problém, aby vydržel celý den bez nabití, což je taky důležité. Fotoaparát a zejména natáčení potěší. Mobil dostal elektronickou stabilizaci, což zabrání klasickým otřesům rozklepání obrazu. Fotografování není také pozadu, takže vyfotíte nádherné fotky, jež jsou pěkně barevné, ale ne zas moc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup