Zabavte děti na zahradě

Už při prvních jarních paprscích nás sluníčko láká ven. Pokud máte zahradu a stále přemýšlíte, jak dostat děti aspoň na chvilku ven, zbystřete. Přinášíme vám hned několik rad, jak vaší zahradu zvelebit, aby se na ní mohly vaše ratolesti bezpečně vydovádět.

skok na trampolíně

Pro správný růst vašich dětí je potřeba i dostatek pohybu na čerstvém vzduchu. Pokud patříte i vy mezi rodiče, kteří musí své dítě přímo vytáhnout od počítače, pak jim musíte na zahradě vymezit prostor, kam budu samy rádi a bez řečí chodit. Zapojit se můžete i vy a hned bude pobyt na zahradě zábavnější.

1. Vyzkoušejte kouzlo stolního tenisu

Není nic lepšího, než probudit v dětech přirozenou soutěživost, kdy uspořádáte malý rodinný turnaj a pro vítěze připravíte za oděnu něco sladkého na zub. Uvidíte, že investice do ping-pongového stolu se jistě vyplatí. S touto hrou si totiž plno zábavy užijí nejenom vaše děti, ale mnoho legrace s touto hrou čeká i na vás. Navíc co může být lepšího než čas strávený s rodinou.

2. Dejte šanci i dalším sportům

Na řadu přichází i oblíbený badminton. Možná si i vy z dětských let pamatujete tuto hru, kdy jste s oblibou vytáhli pálky a plácali do košíčků. Jedná se o příjemný relax, kdy si krásně odpočinete a přitom ještě děláte něco pro vaše tělo. Badminton je na zahradu jako stvořený. Navíc nepotřebujete ani žádné speciální náčiní, budou vám stačit rakety, košíčky, někdo do týmu a nadšení a zápal pro hru.

dětské kolečko

3. Hopsání všude kam se podíváš

Skákání není zábava jenom pro ty nejmenší, ale i pro jejich unavené rodiče. Není nad to, když děti mohou celý den poskakovat venku na zahradě. Navíc skákání dokáže posílit fyzickou kondici nejenom vašich dětí, ale i tu vaší. Navíc když se něco porouchá samotná trampolína a náhradní díly na ní nejsou žádný problém. Možná proto jí můžete v posledních letech vidět skoro na každé zahradě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup